Dębowe podłogi na lata

podłogi drewniane
Dwa nowe wzory podłóg drewnianych Royal Floor są już dostępne w salonach RuckZuck na terenie całej Polski. Dąb Country i Merbau Unica z kolekcji Platinium to niepowtarzalne podłogi w naturalnych, brązowych odcieniach, które ożywią każde wnętrze.

Nowe wzory z kolekcji Platinium marki Royal Floor - Dąb Country i Merbau Unica, na pewno przypadną do gustu osobom, które cenią połączenie doskonałej jakości i estetyki podłóg.

Piękno naturalnej kolorystyki
Podłoga Dąb Country urzeka tym, co w dębie najlepsze – trwałością, siłą i pięknem. Drewno w odcieniach beżu i brązu z wyraźnym naturalnym usłojeniem, stanie się ozdobą każdego pomieszczenia. Zróżnicowana tonacja drewna sprawia, że Dąb Country współgra z różnymi aranżacjami – od tradycyjnych, w których dominują ciepłe kolory, po nowoczesne i minimalistyczne.

Podłoga Merbau Unica, charakteryzuje się ciepłą, brązową kolorystyką, dodając przestrzeni przytulności i uroku. Dodatkowo, uwypuklony rysunek drewna sprawia, że podłoga nadaje całemu wnętrzu niezwykłej elegancji.

podłogi drewniane
Łatwy montaż, efekt na lata
Dąb Country i Merbau Unica z Kolekcji Platinium marki Royal Floor to podłogi nie tylko piękne, ale też bardzo wytrzymałe i łatwe w montażu. - Deski w Kolekcji Platinium zostały wykonane w technologii trójwarstwowej z rdzeniem z poprzecznie ułożonych deszczułek drewnianych. Pokrywa je 6-warstwowy system lakierów firmy Klumpp, który zabezpiecza podłogę i podkreśla naturalne piękno drewna – mówi Jakub Machyński, Product Manager z Classen-Pol S.A. W podłogach Dąb Country i Merbau Unica zastosowano także zamek Eko-lock, który umożliwia łatwy i bezklejowy montaż, dzięki czemu podłogę możemy ułożyć samodzielnie!

W salonach RuckZuck znajdziemy ponad 20 wzorów naturalnych, drewnianych podłóg marki Royal Floor. Sklepy sieci mają w ofercie także panele laminowane oraz drzwi marki Classen, a także ościeżnice i listwy podłogowe. Fachowa obsługa RuckZuck chętnie pomoże nam dobrać odpowiednie produkty, zapewni transport i poleci sprawdzoną ekipę montażową.

Podłogi drewniane Royal Floor Dąb Country i Merbau Unica:
Twardość: Dąb Country 3,8
Merbau Unica 5,4

Zalety:
- naturalna podłoga drewniana
- wysokiej jakości lakier
- łatwy montaż dzięki bezolejowemu połączeniu Eko-Loc
- Cena: Dąb Country 109 zł netto/m2
- Merbau Unica 149 zł netto/m2
- Wymiary deski: 2200 x 195 x 14 mm
- Pakowanie: 1 paczka = 6 desek = 2,574 m2
Na podstawie: E.C.H.O Communications
Wprowadził: Jolanta Jamioł
09/07/01, 10:18:02